رابطه عاطفی در سه برداشت

امتیاز مطلب

✔برداشت اول: اعتیاد عاطفی!

✍شما پسرید و با دختر خانمی آشنا می‌شوید، ۲۵ سالتونه و پر هستید از امید تغییر و تکاپو و ثروت‌آفرینی و … دختر خانمی به شما علائمی می‌دهد مبنی بر متفاوت بودن شما برایش. جان می‌کنید و به هر نحوی شده با او وارد رابطه می‌شوید… اوائلش ستوده می‌شوید، نگاهش به شما خیلی عارفانه است و شما کیفور هستید؛ لطفا بزرگ شوید و به این مورد توجه دائمی بودن معتاد نشوید. فقط یک احمق است که می‌خواهد همیشه مورد ستایش کسی قرار بگیرد که در زندگیش وارد شده است. کسی که میاد تو حیاط خلوت تو، بناست کمی غیرشیفته‌تر با تو برخورد کند پس انتظار نداشته باش مثل مامانت، همیشه شیفته‌ات باشه.
یه جورایی پشت این”اعتیاد به محبوب بودن”، میشه کلمات قلمبه سلمبه‌تری مثل MOTHER COMPLEX را هم رصد کرد!

✔ برداشت دوم: شُخم نزن!

✍شما وارد رابطه‌ای شده‌اید با دختری با تجربه‌تر از خودتون… اینقدر تجربه‌های سابقش را شخم نزن… متاسفم که یه احمقی یه جایی به تو گفته وارسی جزئیات زندگی یک دختر، غیرت توست.
پسر خوب! این یک حسادت ساده پسرانه است که به سرعت یک دختر سالم را از تو بیزار می‌کند؛ منتها بسته به “کف‌کردگی ابتدایی دختر” در برابر تو، ممکن است چند ماهی طول بکشد تا این نفرت از ناخودآگاه دختر به حوزه آگاهی او تسری یابد. فقط گذشته کسی را بگرد، اون هم کلی، که می‌خوای شوهرش بشوی.

✔برداشت سوم: پیر شدی ولی بزرگ نه!؟

✍شما وارد رابطه با دختری شده‌ای که تجربیاتش او را سنگین کرده است، یعنی نشاط دخترانه و شور و هیجان و نفهمی‌های سالم یک جوان را ندارد. نفهمی‌های سالم یعنی بنا نیست تو در جوانی‌ات خیلی خردمندانه و بی‌اشتباه زندگی کنی.. به خود زندگی اجازه بده در وجودت جریان یابد.
اگر ۲۶ سالته مثل ۳۶ ساله، PERFECT و حرفه‌ای عمل نکن… فقط یک احمق در رابطه‌ای می‌ماند که به خاطرش مجبور شود خیلی سن بالا و عاقلانه رفتار کند. می‌خوام مطمئنت کنم که رابطه با زنی که خیلی بیشتر از تو می‌فهمد یا نشان می‌دهد که می‌فهمد؛ زنی که درونا مایل است با مردان سن بالاتر، معاشرت کند، بزرگترین کابوس زندگیت خواهد شد. همیشه در حال مقایسه احمقانه خودت با رقبای نادیده هستی…کتاب‌های نیچه و رامون کاخال می‌خونی که بتوانی در گفتگوی با او خیلی IMPRESSIVE بشوی… نکن این حماقت را. برو تو زمین بازی خودت و اونجا، پادشاهی کن. از بودن در سن خودت خجالت نکش پسر خوب… به طبیعت اعتماد کن… خداوند به تدریج تغییراتش را در طبیعت اعمال می‌کند… تو نیز برای بزرگ‌تر شدن، به خودت زمان بده.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

رابطه عاطفی در ۳ برداشت

مطالب مرتبط