سواستفاده از لباس دین جهت انحراف اذهان مردم

امتیاز مطلب

کتاب اصول طب داخلی هاریسون را همه دانشجویان پزشکی دنیا به خصوص زمانی که می‌خواهند تخصص طب داخلی بگیرند، می‌خوانند (قلب، ریه، کلیه، روماتولوژی، کلیه، خون، اعصاب)

کتابی که در فیلم بعدی سوزانده می‌شود، چاپ نوزدهم این درسنامه است در سال ۲۰۱۵ که ۲۷۷۰ صفحه است، حاصل برترین تحقیقات و‌ پروتکل‌های درمانی دنیا در تمام بیماری‌های داخلی بدن!
و نسخه ۲۰۱۸ آن هم آمده است (سرعت به‌روزرسانی را ببینید)
آخوندی که در فیلم بعدی این کتاب را می‌سوزاند، از حوزه علمیه قم طرد شده است، دو‌ مرکز تولید داروهای گیاهی‌اش به شکایت وزارت بهداشت پلمب شده است. دانشمند گرانقدری چون حجت‌الاسلام رسول جعفریان که حقیقتا اهل علم و کتابت هستند، در نوشتاری تند در نقد ایشان به حوزه‌ها توقیه کرده‌اند که نسبت به رفتار توهین‌آمیز ضد علم ایشان موضع بگیرند.
– ایشان با داروهای شیمیایی مشکل دارند، ما هم می‌دانیم که دارو بعد از اسلحه و مواد مخدر، سومین گردش مالی جهان را در بر دارد و چه بسا بی‌اخلاقی‌هایی هم در دستکاری دیتای تحقیقات کرده باشند؛ ولی مگر به این بهانه می‌شود تمام جهان وسیع پزشکی را زیر سوال برد و درسنامه طبابت سوزاند؟
تو گویی چون طالبان در مدارس علمیه پاکستان آموزش دینی دیده‌اند و آن همه جنایت کردند، بیاییم کل سنت ۱۰۰۰ ساله دراست مدارس علمیه را باطل بینگاریم!
بنده در ۲۷ سالگی، یک سالی درس طب سنتی با دکتر ناصری عزیز خوانده‌ام (با کتابچه چغمینی شروع کردیم)، در دانشگاه شاهد و آن را بسیار جالب یافتم، اما نه اینکه بخواهد جای طب کلاسیک را بگیرد، چه اشکالی دارد از قسمت‌های خوب این دانش هزار ساله استفاده کنیم؟
چرا ما ظرفیت داشتن چند چیز خوب را نداریم؟
چرا از این آقا باید شکایت کرد؟
۱- توهین به علم، دادن بهانه متقن تصویری به دنیا جهت تحقیر جایگاه دانشمندان ایران زمین در محافل علمی دنیا
۲- سواستفاده از لباس دین جهت انحراف اذهان مردم کوچه و خیابان و ترویج عمل بسیار زشت کتابسوزی و ارائه تصویر عقب افتاده از ایران به دنیا
۳- بعضی ادعاهای علمی ایشان را که می‌خوانم و می‌بینم تقریبا می‌توان شک کرد که نکند ایشان از رگه‌هایی از بیماری اسکیزوفرنیا با گرایش خودبزرگ‌بینی هذیانی رنج می‌برند.
خبرگزاری آنا
مدیر کل دفتر نظارت و اعتباربخشی وزارت بهداشت در نامه‌ای فعالیت‌های آقای تبریزیان و شاگردان وی را غیرمجاز اعلام کرد.

 

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

سو استفاده از دین

مطالب مرتبط