پسری ۳۳ ساله ام جرات نکردم رابطه شروع کنم

امتیاز مطلب

من پسری ۳۳ ساله هستم با مدرک کارشناسی و شغلم طوریست که مراجعین دختر و زن زیاد می‌بینم اما حقیقتا جرات نکرده‌ام رابطه‌ای آغاز کنم، می‌ترسم نه بشنوم و ضایع بشوم و ترجیح می‌دهم غرورم را حفظ کنم ،دارم روی تله بی‌ارزشی هم کار می‌کنم ولی نیاز دارم یک دوپینگ ازتون بگیرم.

پاسخ دکتر شیری:
👈 همانطوری که می‌دانی، «تله بی‌ارزشی» در مغز ما بدترین حرف‌ها را فریاد می‌زند مبنی بر بی‌عرضگی ما و بی‌ارزشی‌مون. اگر شروع کنیم به بهبود خودمان، ماجرا اینگونه می‌شود که احساس می‌کنیم لیاقت داریم رابطه‌ی خوبی داشته باشیم زیرا خودمان با ارزشیم (علیرغم نداشتن‌هایمان و قیافه معمولی و موقعیت مالی نورمالمان). حواس‌مان هست که در بی‌ارزشی، ممکن است برویم نداشتن‌هایمان را «جبران افراطی» کنیم و می‌افتیم تو پول جمع کردن و مدرک فلان و … پس مچ خودمان را اینجا هم می‌گیریم.
انتظار من این است که تو وقتی از کسی خوشت آمد، با در نظر گرفتن شرایط طرف و هدفت از رابطه، دست به اقدام بزنی، جلو بروی و به شیوه‌ای خوب پیشنهاد بدهی.
اگر طرف هم قبول نکرد، تله بی‌ارزشی من را می‌خواهد شرمنده کند و خجل، ولی نمی‌گذارم و به خودم می‌گویم این تله بی‌ارزشی است که هر ناکامی زندگی‌ام را محصول قیافه و تیپ و …من می‌داند، طرف من حق دارد، درست مثل خودم که سلیقه داشته باشد و به بعضی‌ها “بله” نگوید.
اینطوری نمی‌گذاریم حالمان خراب شود.
طرف به من نه می‌گوید و منم حق دارم به همه آره نگویم!

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

جرات نداشتن برای شروع رابطه

مطالب مرتبط